RIZA AKPOLAT ÇOK ÜZGÜNÜM

Antalyada 5 gündür kendisinden haber alınamayan 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu ölü bulundu. Olaya tepki gösteren Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

RIZA AKPOLAT ÇOK ÜZGÜNÜM
02 Ağustos 2021 - 14:22


 NE OLMUŞTU?


Antalya 'da 5 gündür kendisinden haber alınamayan 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu ölü bulundu.

Haytaoğlu'na cinsel saldırıda bulunduktan sonra öldüren ve bedenini parçalara ayırıp valizle ormana gömen 48 yaşındaki emlakçı Mustafa Murat Ayhan gözaltına alındı.

Ayhan'ın TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi'nin yönetim kurulunda sayman üye olduğu ortaya çıktı. TMMOB'un internet sitesinde Ayhan'la ilgili, "1973 Isparta doğumludur. 1996 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden mezun oldu. 2007 Yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Halen kendine ait mühendislik firmasında proje, kontrollük ve müteahhitlik hizmetleri vermektedir. İMO Antalya Şube 14. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi ve 15. ve 16.Dönem Yönetim Kurulu Sayman üyesi olarak görev aldı" denildi.

Mustafa Murat Ayhan

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencisi Haytaoğlu Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde yaşıyordu. 

Son olarak Lara bölgesinde görüldüğü belirtilen Haytaoğlu'nun ailesi, 5 gündür sosyal medyada Haytaoğlu'nun bulunması için paylaşım yapıyordu.

Adana'da yaşayan baba Mustafa Haytaoğlu da Antalya'ya gelerek polise kayıp başvurusunda da bulunmuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum