BAKIRKÖY BELEDİYESİNE HALKTAN BÜYÜK TEPKİ....

Bakırköy İncirlideki Olgun sokak dahil bir çok ara sokağa Cumartesi pazarının taşınması halk tarafından tepkiyle karşılandı. Halk bize kimse bir şey sormadı Bakırköy Belediyesi ve Pazarcılar odası oldu bittiye getirerek resmen sokakları gasp ederek pazar kurdular. Bakırköy Belediyesi ve Pazarcılar odası arasında yapılan ve Meclisten CHP oylarıyla geçen Protokol üzerine yapılan geçici pazar halkın tepkisine yol açtı. Bakırköy MHP İlçe Başkanı Turgut İnan pazar olayını idare mahkemesine taşımıştı. İddialar odur ki Eski ve yeni bazı AKPli milletvekilleri protokol iptal olmaması için idare mahkemeye giderek görüşmeler yapıyormuş..

BAKIRKÖY BELEDİYESİNE HALKTAN BÜYÜK TEPKİ....
25 Eylül 2021 - 16:11

Açıklama yok.


İstanbul'un en büyük semt pazarlarından biri olan Bakırköy Halk Pazarı, mevcut konumundaki alanın üstünün kapatılması için başlatılan inşaat çalışmaları nedeniyle kısa bir süreliğine Terakki Caddesi'ne taşındı.

Bakırköy Adliyesi'nin arkasında bulunan ve aynı zamanda miting alanı olarak kullanılan alanda kurulu olan İstanbul'un en büyük semt pazarlarından Bakırköy Halk Pazarı taşındı. Bakırköy Belediyesi, yağışlı havalar ve kış mevsiminde esnaf ve vatandaşlara daha konforlu bir alan sağlamak amacıyla kapalı bir alan oluşturmak için inşaat çalışmalarına başladı.

Üstünün kapatılması ve alt zeminin otopark olması planlanan pazarın geçici olarak yeni adresi ise Bakırköy'de bulunan Terakki Caddesi oldu.

Açıklama yok.
Açıklama yok.
Açıklama yok.
Açıklama yok.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum